ÚSPĚCHY NAŠICH KLIENTŮ
Úspěchy našich klientů

Úspěchy našich klientů

Největší odměnou jsou pro nás spokojení klienti, kteří úspěšně dosáhli svých cílů v hubnutí. Spousta z nich se na nás obrací v absolutní beznaději a ke konci programu nám děkují, že jsme jim ukázali tu správnou cestu. Podívejte se na příběhy některých z nich.

 

Lenka, 34 let, 14 kg za 7 měsíců

Vyzkoušela jsem nejrůznější diety

Dobrý den,

nejdřív Vám chci ještě jednou poděkovat. Díky Vám se mi podařilo vyhrát boj se 14 kg navíc za 7 měsíců. Vyzkoušela jsem nejrůznější diety a s nadváhou se trápila asi 4 roky. Jen pomocí Vás jsem pochopila co je to zdravé stravování a naučila sebe i manžela ke zdravějšímu životnímu stylu. Dokonce jsem začala chodit na cvičení do místní tělocvičny, kde jsem poznala spoustu nových a zajímavých lidí.

 

Martin, 26 let, 16 kg za 9 měsíců

Jako ajťák jsem ocenil komunikaci přes internet

Moje nadváha způsobila to, že jsem úplně zanevřel na svůj společenský život. Styděl jsem se úplně přede všemi a měl jsem problémy i s opačným pohlavím. Díky svému sedavému povolání (pracuji v IT) jsem neměl téměř žádný pohyb a dost často se stravoval ve fast-foodech. Diety jsem nějak neřešil, až jednou přišla kamarádka s tím, abych se obrátil na výživového poradce. Jako ajťák jsem ocenil komunikaci přes internet, s výživovým poradcem jsem se tak lehce mohl spojit i z práce. 16 kg za 9 měsíců považuji jako velký úspěch a svou ideální váhu už si držím téměř rok.

 

Ludmila, 58 let, 13 kg za 9 měsíců

I ve svém věku jsem začala být aktivní

Zdravá strava se pro mne stala koníčkem. Maximálně jsem si na ni navykla a jídlo si začala užívat. Vaření mě bavilo odjakživa a jsem hrozně ráda za nové a zdravé recepty. Vaše jídelničky mě inspirovaly a po skončení hubnutí jsem si začala vymýšlet svoje vlastní. Díky Vám jsem také objevila nord-walking, který jsem do té doby vůbec neznala a i ve svém věku jsem začala být aktivní.

 

Nikola, 24 let, 8 kg za 3 měsíce

Vždycky přišel jojo-efekt…

Vysnila jsem si svou ideální váhu i postavu, ale sen se mi nedařilo uskutečnit. Vyzkoušela jsem snad všechny diety, které existují. Ananasová dieta, dělená strava a jiné, ovšem vždycky přišel jojo-efekt a kila jsem měla hned zpátky, někdy dokonce i víc. Takhle jsem se potácela delší dobu, až jsem na internetu objevila Vás. Ihned jsem Vás kontaktovala a těšila se na první schůzku. Ani bych nevěřila, jak lehké to bylo a dodnes jsem Vám za úpravu jídelníčku moc vděčná.

 

Jan, 45 let, 8 kg za 3 měsíce

V hubnutí stále úspěšně pokračuji.

Manželka mě donutila, abych se svou nadváhou začal něco dělat. Dal jsem jí za pravdu a svěřil se do rukou odborníka, jakým jste právě Vy. Na první návštěvě jsem se o sobě a svém zdraví dozvěděl spoustu věcí, uvědomil si, kde dělám chyby a začal je řešit. Manželka mě v hubnutí plně podporuje a pomáhá s vařením. Věřím, že Váš hubnoucí program mě dovede až do zdárného konce a já zhubnu vysněných 16 kg.

 

Marie, 30 let, 14 kg za 8 měsíců

Výživový poradce mi ukázal, kterým směrem se mám ubírat…

Moje nadváha mi komplikovala osobní život. Mezi štíhlými kamarádkami jsem se cítila divně, v létě jsem nechtěla jít do plavek. Často jsem trpěla depresemi a trápila se. Právě díky stresu jsem se neustále přejídala a hřešila především se sladkým, které opravdu miluju. Nový jídelníček mi nejdříve naháněl strach, brzy jsem ale pochopila, že dělám jedině dobře. Po úbytku prvních kil jsem měla nesmírnou radost a deprese úplně zmizely.

 

 

Přidejte se k našim spokojeným klientům! Ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře.

NDJlNTYxOD