JAK ZHUBNOUT
Víte jak zhubnout?

Hubnutí je zcela individuální záležitost, proto neexistuje žádný univerzální způsob, díky kterému by zhubl každý. Lidé se neustále ptají jak zhubnout a absolvují nejrůznější drastické diety, které vyčtou v časopisech, na internetu nebo dostanou doporučení od známých. Většinou se však jedná o krátkodobé nezdravé programy a místo stálého úbytku váhy se dostaví nežádoucí jojo-efekt! Tělo navíc po celou dobu strádá a hladoví!

Nejznámější diety, které na nás číhají na každém rohu

- OMG dieta

- dělená strava

- Atkinsonova dieta

- bodová dieta

- makrobiotika a jiné…

Tyto nevyvážené diety jsou ovšem tím největším zlem, jaké můžete při hubnutí podstoupit! Ztratíte pár kil, bohužel nikdy ne dlouhodobě. Navíc se hladověním připravujete o nejrůznější potřebné živiny a vitamíny.

Dalším důsledkem špatných diet je metabolický šok a následné celkové zpomalení metabolismu. Tělo si totiž v období hladovění ukládá energii na horší časy, takže pokud se pouštíte neustále do nových a nových diet, Vaše tělo si bude veškeré tuky i energii ukládat, čímž je hubnutí znemožněno.

 

Vykašlete se na diety, začněte žít zdravě!

Dokážete si představit, že byste například po zbytek života dělili stravu? Vždyť to je nemožné. Vaše tělo nemůže přijímat neustále stejný druh potravin! Potřebuje pravidelnou, pestrou a především vyváženou stravu! Jedině zdravým stravováním dosáhnete svého cíle a Vaše nová váha Vám zůstane navždy! Už žádný jojo-efekt, už žádné hladovění!

 

Hubnutí je také o pohybu

Pestrý a kaloricky vyvážený jídelníček je základem správného hubnutí. Dále je však potřeba zařadit dostatečný pohyb. Nemusíte se denně trápit v posilně do posledních sil! Pro každého se hodí něco jiného, takže i k pohybovým aktivitám je nutno přistupovat individuálně.

 

Ujasněte si svůj cíl a jděte za ním na 100%!

Posledním krokem ke správnému hubnutí je Vaše psychika. Přijměte hubnutí nejdříve sami v sobě! Vytyčte si svůj cíl a nenechejte se odradit případnými neúspěchy. Jedná se o běh na delší trať, proto buďte silní a myslete pozitivně!

 

Chcete maximální péči a odborný přístup v oblasti hubnutí?

Oblast hubnutí je poměrně obsáhlá, stačí udělat malý přešlap a Vaše úsilí vyjde nazmar. Svěřte se tedy do rukou odborníka! Nejenže Vám sestaví komplexní program hubnutí přesně na míru, navíc v něm najdete podporu, rádce i motivaci. Naučí Vás jak žít zdravě, tak abyste byli schopni fungovat i nadále v běžném životě bez jeho podpory.

 

Rozhodli jste pro tuto zdravou cestu k hubnutí? Ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře. Pomůžeme Vám!

 

OWQ0NWRk