NAŠE PROGRAMY / Čištění a detoxikace organismu

Čištění a detoxikace organizmu

Dnešní doba je příliš uspěchaná, valí se na nás stres, shon, příliš velké množství práce, špatné ovzduší, nekvalitní potraviny plné chemikálií a především nevhodná skladba jídelníčku. Toto všechno se podepisuje na našem organizmu, a díky škodlivým látkám (toxiny, metabolity) nás pak trápí nejrůznější zdravotní problémy, únava nebo třeba deprese.

Proto je důležité, abychom tělo od těchto škodlivých látek očistili. Dopřejte si tedy vnitřní očistu těla, která se nazývá čištění a detoxikace organizmu.

Čištění a detoxikace organizmu ozdravuje celé tělo i psychiku a navíc je skvělým podpůrným procesem pro hubnutí. Zvyšte tedy svou přirozenou imunitu a žijte zdravě!

Čištění a detoxikace organizmu je důležitá pro klienty, které trápí:

- únava a ztráta energie

- celková vyčerpanost

- bolest hlavy a nespavost

- zašedlá povadlá pleť a různé kožní problémy

- oslabená imunita

- špatné trávení a problémy se zažíváním - pálení žáhy, nadýmání, průjem nebo zácpa

- nervozita, problémy se soustředěním

- křečové žily

- hemeroidy

- bolest kloubů

- a mnoho dalších příznaků, které jsou způsobeny znečištěním organizmu.

Jak program Čištění a detoxikace probíhá?

1. krok - Osobní konzultace. Výživový poradce s Vámi detailně probere Váš dosavadní životní styl.

2. krok - Detoxikační plán. Na základě zjištěných informací Vám bude vypracován detoxikační plán na míru, který Vám pomůže nejen s očištěním organizmu, ale také nastartuje správné hubnutí.

3. krok - Správný jídelníček a doplňková strava. Nutriční terapeut s Vámi probere, které potraviny jsou vhodné a které nikoliv, tyto informace se Vám budou skvěle hodit do budoucnosti. Poradí Vám také vhodnou doplňkovou stravu.

4. krok - Detoxikace. Po celou dobu detoxikace, je Vám k dispozici osobní nutriční poradce. Můžete se na něj tedy obrátit v případě jakéhokoliv problému.

5. krok - Čistý a zdraví organizmus. Po detoxikaci se cítíte jako znovuzrození, plní energie a elánu. Zdravotní problémy postupně odeznívají a mizí.

 

Rozhodli jste se pro program Čistění a detoxikace organizmu? Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.


ZmM4NjY1ND